Вивчай німецьку у своєму місті!

Центри німецької мови та мовні школи-партнери

Вінниця

Деталі
x
  • Адресавул. Острозького 32,
    21001 Вінниця, Україна
  • Телефон+380 96 443 84 60
  • E-Mailwinnyzja@slz.org.ua
  • КерівникНаталія Вишивана
  • Сторінка центруперейти

Дніпро

Деталі
x
  • Адресапроспект Дмитра Яворницького,19
    корпус 10, кiм. 315
    49600 Днiпро
    Україна
  • Телефон+380 63 934 70 98
  • E-Maildnipro@slz.org.ua
  • КерівникІрина Яременко
  • Сторінка центруперейти

Донецьк

Деталі
x
  • АдресаЗ огляду на нинішню систуацію в Донецьку та Луганську, Центри німецької мови у цих містах не працюють.
  • Телефон+380 44 4961287
  • E-Mailslz-kiew@goethe.de
  • КерівникДр. Лариса Данцл
  • Сторінка центруперейти

Запоріжжя

Деталі
x
  • Адресавул. Жуковського, 55А
    кім. 503/2,
    69063 Запоріжжя,
    Україна
  • Телефон+380 99 113 57 91
  • E-Mailsaporischja@slz.org.ua
  • КерівникЮлія Романенко
  • Сторінка центруперейти

Кропивницький

Деталі
x
  • Адреса вул. Велика Перспективна, 24
    25006 Кропивницький,
    Україна
  • Телефон+38 096 552 15 92
  • E-Mailkropywnyzkyj@slz.org.ua
  • КерівникНіна Воронкова
  • Сторінка центруперейти

Луганськ

Деталі
x
  • АдресаЗ огляду на нинішню систуацію в Донецьку та Луганську, Центри німецької мови у цих містах не працюють.
  • Телефон+380 44 4961287
  • E-Mailslz-kiew@goethe.de
  • КерівникВалентина Будурацька
  • Сторінка центруперейти

Луцьк

Деталі
x
  • Адресапроспект Волі 13,
    кабінет 412 (4-й поверх)
    43025 Луцьк,
    Україна
  • Телефон+38 068 109 06 59
    +38 066 115 05 59
  • E-Mailluzk@slz.org.ua
  • КерівникАндрій Цісар
  • Сторінка центруперейти

Львів

Деталі
x
  • Адресавул. Університетська 1,
    кімната 427,
    79000 Львів,
    Україна

    Екзаменаційний центр Goethe-Institut
    у Львові
    вул. Ак. Сахарова 42,
    офіс 524
  • Телефон+38 066 854 45 95
    +38 067 177 74 72
    +38 067 933 74 66
  • E-Maillwiw@slz.org.ua
  • КерівникНаталія Петращук
  • Сторінка центруперейти

Мелiтополь

Деталі
x
  • Адресавул. Михайла Грушевського (колишня Карла Маркса) 19,
    оф. 126
    72312 Мелiтополь,
    Україна
  • Телефон+380 96 484 53 76, +38 067 93 225 23
  • E-Mailmelitopol@slz.org.ua
  • КерівникОлена Лєбєдєва
  • Сторінка центруперейти

Миколаїв

Деталі
x
  • Адресавул. Спаська 64, офіс 9
    54001 Миколаїв,
    Україна
  • Телефон+38 073 026 34 47, +38 098 458 57 41
  • E-Mailmykolajiw@slz.org.ua
  • КерівникЛариса Польберг
  • Сторінка центруперейти

Одеса

Деталі
x
  • Адресавул. Успенська 60, оф. 2,
    65045 Одеса,
    Україна
  • Телефон+380 48 715 01 20
  • E-Mailodessa@slz.org.ua
  • КерівникМарія Дегтяренко
  • Сторінка центруперейти

Рівне

Деталі
x
  • Адресавул. Пушкіна, 17
    33000 Рівне
  • Телефон+380 98 8469120
  • E-Mailstar2009t@gmail.com
  • КерівникРуслан Стельмах
  • Сторінка центруперейти

Суми

Деталі
x
  • Адресавул. Петропавлівська, 57
    40000 Суми, Україна
  • Телефон+380 95 798 25 41
  • E-Maildeutsch@uabs.sumdu.edu.ua
  • КерівникМарія Сушко-Безденежних
  • Сторінка центруперейти

Сімферополь

Деталі
x
  • Адресавул. Гавена, 32А
    95048 Сімферополь,
    Автономна Республіка Крим,
    Україна
  • ТелефонViber (+38 050 815 95 91)
  • E-Mailsimferopol@slz.org.ua
  • КерівникОлена Городова
  • Сторінка центруперейти

Ужгород

Деталі
x
  • АдресаЮридична адреса:
    Кафедра німецької філології,
    кім. 206
    вул. Університетська 14,
    Офіс, місце проведення занять та іспитів:
    вул. Швабська, 12 "б", 4-й поверх
    88000 Ужгород
  • Телефон+380 50 516 59 75
  • E-Mailuschhorod@slz.org.ua
  • КерівникВікторія Синьо
  • Сторінка центруперейти

Харків

Деталі
x
  • Адресавул. Чернишевська,15
    61057 Харкiв
    Україна
  • Телефон+38 068 470 77 06
    +38 (057) 706 34 13
  • E-Mailcharkiw@slz.org.ua
  • Керівник Анатолій Мозговий
  • Сторінка центруперейти

Чернівці

Деталі
x
  • АдресаВул. Дарвіна, 2А
    (у приміщенні Буковинського Університету),
    каб. 108/2,
    58000 Чернівці, Україна
  • Телефон+380 50 9816248
  • E-Mailtscherniwzi@slz.org.ua
  • КерівникЮлія Мельник
  • Сторінка центруперейти